Mutlu Anlar Deposu

Biz, Destek İletişim çatısı altında bulunan, teknolojinin hayatın her yerinde ve anında kullanılabileceğini düşünen bir ekibiz. Mutlulukların ve sevinçlerin olabildiğince paylaşılmasını isteriz.

Evlilik oldukça keyifli ama bir o kadar da yorucu bir süreçtir. Mutlu Anlar Deposu‘nu kurmamızdaki amaç siz evlilik telaşı içindeyken bu sürecinize keyifli ve ilgi çekici bir farklılık getirmek oldu. Aynı zamanda bu süreçte bilgilerinizi tek bir depoda yani sitede toplayıp rahatlıkla davetlilerinize bilgilerinizi aktarabilmeniz için çalışıyoruz.

İster düğün davetiyenizi ekleyelim, ister düğün alışverişindeki keyifli anlarınızı paylaşın, isterseniz blog yazın. Bir web sitesinde hele ki düğününüz hakkında oluşturulan bir web sitede neler yapmak isterseniz biz varız!

En Çok Merak Edilenler

 • Evet. Tasarımlarımız mobil cihazlarda açılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede web sitenize düğün mekan haritası gibi bilgileri ekleyerek misafirlerinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

 • Paketlerimizden birini satın aldıktan sonra sitenizde kullanmak istediğiniz içerik ve görsel dokümanları sizden alıyoruz. Tasarımı hazırladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Sizden onay aldıktan sonra istediğiniz gün sitenizi yayına alıyoruz.

  Bu süreçten sonra düğün planınız ile ilgili yapılan herhangi bir değişiklik olduğunda yada bilgileri değiştirmek istediğinizde bize bilgi vererek sitenizde istediğiniz şekilde güncelleme yapabilirsiniz.

 • Sizden sitenizde kullanmak istediğiniz içerikleri aldıktan maksimum 3 gün sonra size ön izleme yapabilmeniz için sitenizi gönderiyoruz. Sizin için uygun olan an sitenizi yayına alıyoruz.

 • Evet, web sitenize müzik ekleyebilirsiniz.

 • Gelişmiş paket sahipleri sitelerinde blog yazılarını yayınlayabilir.

 • Standart paketimiz ile domain veya hosting satın almadan sitenizi tasarlayabiliyoruz. 

  www.mutluanlardeposu.com/örnekisim şeklinde açılan web site sayfanıza düğününüz ile ilgili tüm içerikleri ekleyebiliyor ve mutlu gününüzü sevdiklerinizle paylaşmanıza yardımcı oluyoruz.

  Detaylı bilgi için Paketlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

   

 • Tabii ki yapabiliriz. Sizden birkaç bilgi alarak bunları web sitenize bağlayabiliriz.

 • Site teslimi sonrası ücretsiz destek vermeye devam ediyoruz. 

 • Müşterilerimizin gizliliğini korumak için arama motorlarında web sitenizi gizliyoruz. Web sitenizin aranabilir olmasını sağlamak isterseniz bunu bize bildirmeniz gerekmektedir.

 • Gelişmiş paketlerde hosting ve domain altyapıları yıllık olarak satın alınmaktadır. İsterseniz 1 yıl dolmadan sitenizin yayınını durdurabilir yada ilerleyen yıllarda kullanmak isterseniz domain ve hosting satın almaya devam edebilirsiniz. 

  www.mutluanlardeposu.com/örnekisimler şeklinde kullanacağınız sistemde ise sayfanız paket ücretiniz dahilinde 6 ay boyunca yayında kalacaktır. Daha üzün süre kullanmak istediğinizde uzatma paketini satın alarak sayfanızın 6 ay daha yayında kalmasını sağlayabilir yada domain ve hosting alarak yıllık bir kullanım planı oluşturabilirsiniz.

  Her iki pakette de tasarım ücreti 1 kere ödenmektedir.

 • Ödemenizi havale yada kredi kartı ile yapabilirsiniz.